Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dune Buggy
Zkuste si projet se svou buginou různě členitou trať, která je plná nástrah i překážek. Po cestě budete muset sbírat hvězdičky, které vám na konci každého kola přidají body. Celá hra se ovládá šipkami a mezerníkem.

91%
1.7 MB
TG Motocross 3
Zkuste na své motorce projet obtížný terén. Dejte si pozor na všechny hrby a zákoutí, které mohou vaši hru ukončit. Celá hra se ovládá jen šipkami.

88%
150 KB
Motor Cross FMX
Po delší době tu máme zase jednu ze závodních her, ve které bude vašim úkolem projet různě členitou trať a během skoku to bude chtít udělat nějaký ten trik.

86%
4.2 MB
Championship Rally
Nasedněte do své nadupané káry, vemte si dobrého navigátora a pořádně se připoutejte, protože v této hře si projedete několik závodních tratí ve svém rally autě.

83%
neznámá
Planet Racer
V roli planetárního jezdce budete závodit se svým vozem po různých planetách naší soustavy. Na každé planetě můžete vyzvat soupeře a pokud vyhrajete, získáte předem stanovenou výhru (peníze či auto). Za vydělané peníze si můžete nakoupit le ... Celý text

4 Wheel Fury 2
Terénní čtyřkolky nabraly v poslední době na popularitě. V této hře si můžete s jednou takovou zazávodit a porovnat síly se soupeři. Upozorňujeme, že je nutné před spuštěním hry shlédnout reklamu, proto doporučujeme na nic neklikat do té do ... Celý text

82%
neznámá
Super Tracks
Silné motory, mohutná auta a tvrdí soupeři. To všechno zažijete v této pěkné závodní online hře. Můžete si zahrát rychlou jízdu či se pustit na velkolepý šampionát. Hru ovládáte šipkami.

82%
neznámá
Monkey Kart
Podaří se vám porazit všechny své protivníky na velmi různorodé trati? Na výběr budete mít z několika obtížností a je tedy jen na vás, na co se cítíte :). Plyn přidáte šipkou vpravo, skáčete šipkou nahoru a jako akční klávesa slouží mezerní ... Celý text

81%
6 MB
Bike Mania 2
Máme tu další pokračování trialové hry Bike Mania. Traťe jsou o něco náročnější, než v prvním díle.

79%
neznámá
Horse Racing
Horse Racing je docela povedená dostihová hra, ve které budete muset skákat přes překážky a být rychlejší než všichni vaši protivníci. Zvládnete být nejrychlejší a přeskočit přes všechny překážky? Hru ovládáte 2 tlačítky ve hře, jedním skáč ... Celý text

76%
177 KB

Drag Racer V3
Drag Racer V3 je závodní hra, ve které budete závodit vždy s jedním protivníkem. Za vyhrané závody dostanete peníze, za které si můžete kupovat různé tuningové díly.

75%
6 KB
Skirun
Zvládnete v roli sjezdařského lyžaře projet všechny branky a v pořádku dojet do cíle? Po sjezdovce se budete řítit více než sto kilometrovou rychlostí. Zvládnete pokořit světový rekord a dostar se tak pod jednu minutu?

74%
neznámá
Trotter Tracks
Takové opravdové sázení na dostihách může být pěkně návikové. Však to Vám v této hře nehrozí. Teda aspoň mně to nehrozilo, protože jsem pořád prohrával. :)

72%
282 KB
Bike Mania
Usedněte na svou motorku a pusťte se do náročných trial tratí. Na hlavě sice máte přilbu, ale ta vás před pádem bohužel nezachrání.

72%
1.3 MB
Dirt bike
V této hře na vás čeká jízda na motorce přes nejrůznější překážky. Všechno musíte ustát a nesmíte spadnout, ani se bouchnout do hlavy.

71%
1.9 MB

BMX Park
V této hře si můžete parádně zajezdit v parku na vašem kole. Můžete skákat na rampách a dělat speciální triky...

70%
1.4 MB
Sik Trix BMX Demo
V této demoverzi si můžete zajezdit na kole a zkusit nějaké ty triky. Hra je po hratelné i grafické stránce dobře zpracována...

68%
624 KB
Stay the distance
V této hře se vypravíte na dostihy a v sedle jednoho z koňů se pokusíte vyhrát závod. Koně si musíte šetřit, aby mu nedošly síly. Čím nižší kurz na koně je, tím poběží lépe. Během hry ho můžete 3x popohnat bičíkem.

68%
389 KB
Motocross Fever
Máte rádi motorky, skoky, triky? Tak právě pro vás máme opravdu povedenou motocrossovu hru. Můžete si trať jen tak projet nebo se pustit do velkého šampionátu.

68%
neznámá
Down Hill Jum
Vyberete si auto, trať a frčíte si to po místnostech, které vám něco připomínají, no ano jedná se o propagaci firmy HP a proto tam naleznete tiskárny, náplně, foťáky, kamery, skanery a ostatní produkty od HP...

67%
1.1 MB

Braap braap
Pro milovníky motokrosu, ale nejen pro ně, je tu závod na motorkách, kde musíte jet co nejrychleji a zároveň předvést co nejvíce triků ve vzduchu.

67%
2.5 MB
Tanked Up
Pokud vás již nudí klasické závody motorek, aut,... tak tu pro vás tentokrát máme závody tanků. S tankem můžete střílet i po svých soupeřích, ale dejte si pozor. Soupeři můžou také střílet po vás. Míříte myší a střílíte levým myšítkem.

67%
1.3 MB
Shark tale the big race
Pojďte se podívat pod hladinu moře. Naleznete tam zbrusu novou dostihovou dráhu, na které závodí mořští koníci. Jednoho z nich si můžete rovnou osedlat a zúčastnit se s ním dostihu.

67%
1.5 MB
Frozen Frenzy
V této hře jste v roli roznašeče zmrzliny pro všechny děti, vaším cílem je do určitého času obdařit co nejvíce dětí zmrzlinou a přirozeně vyinkasovat co nejvíce peněz...

66%
342 KB
Gr8 Racing
Skvělě udělané závody. Tato hra mě celkem chytla. Když si jí člověk zahraje více a trochu si zapamatuje dráhu, tak ho automaticky začne bavit.

66%
786 KB

Crazy Shuttle
Vašim cílem v této hře je najít človíčky označené zeleným kolečkem a dovézt je pomocí svého nadupaného auta na správné místo. Pokud se vám podaří nalézt označené lidičky, naložíte je klávesou "A" a poté následujte zelenou šipku a zastavte v ... Celý text

66%
191 KB
Ponky
Chcete se stát opravdovým pirátem silnic. Tak naskočte do našeho skákacího autíčka a určitě se jím stanete. Musíte se na trati vyhybat překážkám, které hra připravila.

65%
348 KB
Stunt Bike Draw
Vašim úkolem bude nakreslit optimální trať pro svého závodníka. Dejte si však pozor na to, aby se vám motorkář nevyboural.

65%
2.5 MB
Goosehead Racing
Skvělé udělaná závodní hra. Máte k dispozici auto, které dokáže svou jízdou rozproudit krev v těle. Myslím, že v tomto autě se projed v reálu, je sen každého maniaka do aut.

65%
719 KB
Rich racer
Pojďte si zazávodit v autíčkách na místním rozmanitém okruhu. Zúčastníte se pěti závodů a v každém máte předepsané umístění pro postup do dalšího kola. Pozor, startuje se na druhé červené světlo.

65%
1 MB

Risky Whisky
V této hře usednete do svého vozu a vydáte se na velice náročnou cestu s bednou od Whisky. Budete ji muset dovézt do cíle po krkolomné cestě v co nejkratším čase a ještě k tomu se budete muset snažit, aby vám často nepadala. Tak si zkuste, ... Celý text

64%
1.2 MB
Adrenaline Challange
Konečně tu máme pořádnou motorkářskou 2D flashovku.Hra je velmi podobná hře,dnes již legendární, Elasto Mania.

64%
181 KB
Wheelers
Zazávoďte si se 3 protivníky na 4 různých tratích. Nezapomeňte sledovat stav benzínu, abyste vždy stihli natankovat.

64%
649 KB
QuadRacer 2
QuadRacer 2 jsou závody teréních autíček. Cílem hry je dojet do cíle jako první, k tomu budete potřebovat nádrže s palivem, které jsou rozmístěné různě po trati.

64%
neznámá
Fast & Furios
Dejte si sprinta se svým soupeřem a ukažte mu, že vy jste nejrychlejší. Máte na výběr ze 4 různých aut.

63%
298 KB

Snowboard Challenge
V roli snowborďáka musíte sjíždět svah a dělat u toho zajímavé triky. Hra je pěkně graficky vytvořena a hratelnost je také na vyšší úrovni...

63%
1 MB
Mini moto
Tady si můžete zazávodit na mnoha tratích na motorkách. Jedou se tři kola proti třem soupeřům a pokud chcete postoupit do dalšího levelu, musíte vyhrát.

63%
4.1 MB
Pimp My Ride
Vyberete si druh auta a můžete si ho pěkně vyzdobit. Měnit barvy, pneumatiky, karoserii, motor a vůbec všechno...

63%
217 KB
Thump!
Většina závodních aut se snaží být co nejaerodynamičtějsích,ale závodit se dá i s dodávkou, jak je tomu v této hře. Čeká na vás 12 okruhů s dvěma obtížnostma, které musíte projet v časovém limitu.

62%
370 KB
Caravana Racers
Další velmi pěkně udělaná závodní hra. Vyberete si auto, trať a můžete vyrazit. Navíc je zde podporována hra více hráčů...

62%
673 KB

Car race
Pojďte se vyřádit na autodráhu. Během časového limitu se pokuste najet co nejvíce. Hlavní je mít jich víc než modrý, který je vašim soupeřem. Červený se jenom plete na trati.

61%
172 KB
Ice racer
V této hře si vyzkoušíte jízdu v teréním autíčku, které nesmíte rozbít a pokaždé musíte dojet do cíle.

60%
362 KB
Ostrich Jump
V roli bláznivého pštrosa máte jasný cíl. Donést červené pírko v zobáku co nejdále. Smůla je, že se nacházíte v poušti a všude kolem vás jsou otravné kaktusy...

60%
845 KB
Boston Snowplow
V této hře ovládáte vozidlo na odhrnutí sněhu. Hru vidíte z ptačího pohledu a vaším cílem je překonat všechny nástrahy a najít určitý počet kol, kolik jich právě máte vidíte vlevo dole...

60%
1.8 MB
5 Miles 2 Go
Další pouliční závody. V této hře dostanete celkem slušné auto a musíte samozřejmě dojed na co nejlepším místě do cíle. Tak hodně štěstí.

60%
352 KB

Motorbike
Je tu další z her podobná elastomanii, ve které budete projíždět nerovnými levely. Tady se navíc hraje na životy, takže po pěti úrazech musíte začínat od začátku.

59%
354 KB
Get Ready
A jsou tu další bombové závody. Nyní se u nich může člověk i zpotit. Protože, aby Vám auto jelo, musíte pořád mačkat šipky dolova a doprava. A to samozřejmě co nejrychleji.

59%
101 KB
Tad Pole
V roli ryby musíte uplavat co největší vzdálenost. V cestě vám stojí spousty mořských příšer

59%
492 KB
Speed Mania
Máte rádi rychlost? Také se Vám rozproudí krev v žilách, když jedete v autě velice rychle? V reálu je to dost nebezpečné, ale proč si to nezkusit na PC.

59%
77 KB
Krazykar 2
V této hře na vás čeká téměř nerozbitné autíčk ose kterým si můžete zajet jednu z mnoha variant závodu. Na výběr máte z časovky, svírání body, či skoku vysokého a dalekého.

58%
370 KB

.
 

                      
                                        

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář