Jdi na obsah Jdi na menu
 


Swords and Sandals 2
Vyzkoušejte si své bojové umění v povedené hře Swords and Sandals 2. Cílem hry je vycvičit si svého gladiátora a zlikvidovat všechny soupeře. Svého gladiátora můžete vylepšit po všech stránkách a je jen na vás, jakou cestou se vydáte.

91%
2.7 MB
Electricman 2 HS
Electricman je bojová hra, ve které budete muset pomlátit všechny své nepřátele. Můžete použít 3 různé chvaty klávesami Q,W,E,A,S,D. Ve hře se pohybujete šipkami.

91%
3.2 MB
Ninja Rampage
Ninja Rampage je velmi podařenou hrou, ve které bude třeba zlikvidovat všechny nepřátele. Ne vždy bude nejlepší použít hrubou silu a občas to bude chtít vymyslet nějakou pořádnou fintu :).

89%
948 KB
Raft Wars
Raft Wars je podobnou hrou starým dobrým Worms. Cílem hry je zabít nemilosrdné nepřátele všemi možnými prostředky. Hra se ovládá myší.

89%
1.9 MB
Rumble
Vyberte si jednoho z mnoha hrdinů, zvolte si druh hry a poražte všechny nepřátele, kteří se vám postaví do cesty. Pro spuštění hry je nutné kliknout na "PLAY THIS GAME".

89%
9 MB
Staggy 2
V roli černého rytíře musíte vyvraždit všechny své protivníky. Na každé kolo máte 60 vteřin a čím více nepřátel zabijete, tím více si vyděláte peníze, za které si po ukončení kola můžete nakoupit zdraví či nové zbraně.

88%
5.5 MB
Murloc
21.10.2007 byla vydána nová verze hry, proto se hra nachází na úvodní stránce. Výborně zpracovaná hra ve stylu RPG, kde se vydáváte z domovské vesničky a začínáte sbírat zkušenosti bojovníka a zlepšovat svoje dovednosti. Začátek vypadá nezá ... Celý text

87%
15 MB
Crazy Flasher
V této hře bude nutné pobít všechny své nepřátele. Po ukončení každého kola vám přibydou peníze, za které si budete moci nakoupit lepší zbraně. Chodíte klávesami W,S,A,D, zbraně si měníte mezerníkem a různé chvaty provádíte klávesami B,N,M.

86%
2.5 MB
Paladin
Jednoho dne se vymknou temné síly z kontroly a vašim úkolem bude vše napravit. Hrou budete procházet v roli Paladina, který se bude postupem času vylepšovat a získávat tak nové bojové schopnosti a dovednosti.

86%
10.2 MB
Sonny
Povedená tahová bojová hra, ve které budete každým kolem vylepšovat svou postavu a získávat více a více zkušeností. Hru můžete hrát na tisíce způsobů a je jen na vás, jakou cestou se vydáte.

85%
10.4 MB
Zobrazeno 1-10 z 262 nalezených1 2 3 4 | Další hry »
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

mi webky

(Dante, 8. 12. 2008 17:36)

xnaruto.cz

na hovno

(vlad, 11. 5. 2008 16:10)

ten to blog je pekne na hvno mas jen odkazy...zkusi si udelat vlastni...