Jdi na obsah Jdi na menu
 


The Rise of Atlantis
Spojováním obrazců minimálně o třech polích obrazce zmizí a vám přibydou body. Cílem každého levelu je dostat speciální obrazec na spodní hranu hrací plochy. Každé kolo je časově omezeno.

91%
972 KB
Hoshi Saga 2
Po velmi úspěšném prvním dílu Vám přínášíme i druhý díl podařené hry Hoshi Saga. Stejně jako v prvním dílu bude třeba přijít na to, jak správně ukončit každé kolo.

85%
neznámá
Grow Cube
Vašim úkolem je dostat se ve hře do nejvyšších levelů. Pokud na hrací kostku přidáte různé věci, všem ostatním, které jsou již na hrací kostce přidány přibyde další level.

85%
neznámá
Santa´s Cube
Santa´s Cube je povedenou logickou hrou, ve které bude třeba odstranit co nejvíce možných kostiček. Kostky odstraníte tím způsobem, že kliknete na stejně barevné kostičky, které se vzájemně dotýkají.

84%
834 KB
Hoshi Saga
Hoshi Saga je vskutku velmi netradiční hrou, troufnu si říci, že v našich krajích je téměř ojedinělou. Hra má desítky kol a každé kolo bude třeba, pokaždé jiným postupem, ukončit. Tak si zkuste, jak vám to pálí a kolik kol zvládnete udělat.

84%
50 KB
Bomb Chain
Bomb Chain bude spíše pro hráče, kteří preferují hry náročné na přemýšlení. Vašim úkolem bude, pomocí různých kombinací bomb, docílit toho, aby vám všechny výbušniny explodovaly. Ze začátku se hra bude zdát poměrně snadná a prvních 10 kol u ... Celý text

81%
323 KB
Tower Blaster
V této hře musíte porazit zákeřné Vikingy a to tím způsobem, že budete stavět věže. Věž musíte postavit správně a dříve nežli váš soupeř.

80%
362 KB
Let It Flow
Je horký letní den, sluníčko pálí a žízeň rostlin i zvířat se neustále zvyšuje. Vašim úkolem bude v zadaném čase správně postavit vodovodní potrubí a do korejtka napumpovat vodu všem zvířatům i rostlinám.

80%
1.2 MB
Armor Picross 2
Armor Picross je velmi propracovanou logickou hrou a pokud vás chytne, budete schopni u ní strávit velmi dlouhé hodiny. Princip spočívá v tom, že v horní a levé části máte zadána nějaká čísla. Pokud čísla, která jsou v jednom řádku nebo slo ... Celý text

77%
2.3 MB
Egypt Puzzle
V této skládačce bude nutné spojovat stejné obrazce. Vždy se musí vzájemně dotýkat nejméně 3 stejné tvary a pokud se vám podaří odstranit všechny kostky, postupujete do dalšího kola.

76%
856 KB
Zobrazeno 1-10 z 101 nalezených1 2 3 4 | Další hry »
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář